Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem”
w Zamościu zaprasza mieszkańców Zamojszczyzny do uczestnictwa
w Drodze Krzyżowej autorstwa niepełnosprawnej poetki Joanny Pąk.

Droga Krzyżowa odbędzie się w dniu 22 marca 2019 r. o godz. 11.00
w Katedrze Zamojskiej i będzie prowadzona przy udziale osób z niepełnosprawnością , ich opiekunów i osób znanych z działalności publicznej
na rzecz Zamojszczyzny.
Osoby, które nie będą mogły osobiście uczestniczyć w nabożeństwie zachęcamy do słuchania transmisji w Katolickim Radio Zamość.
Nabożeństwo wielkopostne rozpocznie obchody Narodowego Dnia Życia
( 24 marca) i Dnia Świętości Życia (25 marca) organizowane w dniu 24 marca 2019 r. przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu przy współpracy Miasta Zamość.
Wspólne z osobami z niepełnosprawnością przeżywanie nabożeństwa uwrażliwi społeczność Zamościa na sens i wartość ludzkiego życia w każdym momencie i każdej kondycji.

 

Materiał nadesłany

2 Replies to “Droga Krzyżowa autorstwa Joanny Pąk”

  1. Greetings from Florida! I’m bored to tears at work so I decided to check out your website on my iphone during lunch break. I love the info you present here and can’t wait to take a look when I get home. I’m amazed at how quick your blog loaded on my mobile .. I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyways, wonderful blog!

  2. Aw, this was a really nice post. In idea I wish to put in writing like this moreover – taking time and precise effort to make a very good article… but what can I say… I procrastinate alot and on no account seem to get one thing done.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.