Działania online ZDK

Działania online ZDK

10 lutego 2021 Wyłączono przez Bartłomiej Koprowski
Like

Zamojski Dom Kultury przedstawia nieco zmodyfikowany program – sezon zima/wiosna 2021 internetowej aktywności kulturalnej.

 

Wśród propozycji znajdą Państwo kontynuację publikowanych materiałów archiwalnych ZDK (poniedziałki, godz. 09.00) oraz warsztaty dla dzieci młodszych i starszych pod nazwą „łukaszowe zabawy” (czwartki, godz. 09.00).

 

Zapraszamy do spacerów ulicami Zamościa, noszącymi nazwy wielkich postaci świata literatury (wtorki, godz. 09.00) i wstawiania swoich fotografii ze spacerów w komentarzach.

 

Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” przygotowuje się do Koncertu Wiosennego, więc muzycznie w świecie online towarzyszyć będzie wszystkim naszym Odbiorcom Studio Piosenki Autorskiej i Capella All’Antico (piątki, godz. 18.00).

 

Cykl „Ludzie kultury/O kulturze i sztuce” zakończy się w lutym, a w jego miejsce zaproponujemy cykl „wywiedzione ze Słowa” czyli nagrania działań literacko-teatralnych młodzieży (środy, godz. 18.00).

 

W „kulturalnym MiszMaszu” (soboty, godz. 17.00) pojawią się warte polecenia wydarzenia kulturalne, ale i nie tylko,  a „cyTaty” Tytusowe lub literatów z Zamościa uprzyjemnią nam niedziele (godzina 10.00).

 

Program uzupełni zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym „Fotografia Miesiąca”. Nie zabraknie też kulturalnych informacji bieżących.

 

 

Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych  i strony Zamojskiego Domu Kultury www.zdk.zamosc.pl

 

PS Zaczynamy też przygotowania do Kiermaszu Wielkanocnego i pozdrawiamy Państwa – zasypani śniegiem, ale z wiosną w sercach!

Nadesłane

Zdjęcie: Joanna Laskowska

Like