Uwaga! Zmiana miejsca spektaklu „Śmieciowy zawrót głowy”

Uwaga! Zmiana miejsca spektaklu „Śmieciowy zawrót głowy”

25 września 2020 Wyłączono przez Bartłomiej Koprowski
Like

Z uwagi na zapowiadane zmiany w pogodzie spektakl pt. „Śmieciowy zawrót głowy”, który miał odbyć się 26 września na Osiedlu Orzeszkowej (tereny rekreacyjne nad Łabuńką) zostaje przeniesiony do hali OSIR Zamość. Godzina pozostaje bez zmian. Zapraszamy na 16.00.

Jeżeli nie posiadacie jeszcze wejściówek i nie macie możliwości odebrania ich w sekretariacie ZDK zapraszamy 20 minut przed spektaklem.

Każdy widz zobligowany jest do wypełnienia oświadczenia dostępnego w załączniku na stronie www.zdk.zamosc.pl. Oświadczenie będzie można również wypełnić przed spektaklem u organizatorów

Opis spektaklu:

W co można zmienić plastikową butelkę? Czy śmieciom wyrzuconym w lesie można nadać drugie życie? Jak poradzić sobie ze smogiem? To wyzwania współczesnego świata, z którymi w niecodzienny sposób próbuje zmierzyć się Leśny Skrzat. Przekonajcie się sami dokąd zaprowadzi go wyobraźnia! W świecie wyobraźni wszystko jest możliwe!

Śmieciowy zawrót głowy to niezwykle poetyckie przedstawienie poruszające ważny obecnie problem zanieczyszczenia środowiska. Doskonale wpisuje się w program nowoczesnej edukacji ekologicznej

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Nadesłane

Like